Privātuma politika

Šīs Tīmekļa vietnes webhost.lv (turpmāk tekstā – Tīmekļa vietne) lietotāju privātuma apliecinājums apraksta kā GARMTECH LP (turpmāk tekstā – Tīmekļa vietnes īpašnieks) izmanto no šīs Tīmekļa vietnes lietotājiem (turpmāk tekstā – Lietotāji) ievāktos vai saņemtos personas datus.

Personas datu apstrādi webhost.lv projekta vajadzībām veic GARMTECH LP, kas reģistrēts Lielbritānijas uzņēmumu reģistrā ar numuru SLO21251.

Personas identifikāciju un e-dokumentu parakstīšanas pakalpojumus sniedz GARMTECH LP.

Te aprakstīts, kā Tīmekļa vietnes īpašnieks var ievākt vai saņemt Lietotāja persona datus, ievācamo personas datu veidi, kā tiek izmantoti, izpausti un aizsargāti šie dati, Lietotāju tiesības un Lietotājam pieejamie saziņas līdzekļi ar Tīmekļa vietnes īpašnieku, lai papildus uzzinātu par privātuma principiem.

Kā var tikt ievākti vai saņemti Lietotāja personas dati.

Tīmekļa vietne var ievākt vai saņemt Lietotāja personas datus, kad tiek izmantoti Tīmekļa vietnes pakalpojumi.

Lietotāja personas dati tiek ievākti tikai un vienīgi, lai nodrošinātu Tīmekļa vietnes sniegtos pakalpojumus un tikai tādā apmērā, kā tas ir nepieciešams šo pakalpojumu sniegšanai.

Lietotāja personas dati, kurus Tīmekļa vietnes īpašnieks drīkst ievākt.

Ar Tīmekļa vietnes piedāvāto pakalpojumu starpniecību Tīmekļa vietnes īpašnieks var ievākt šādus Lietotāja personas datus: vārds, uzvārds, adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese un IP adresi.

Lietotājs var papildus brīvprātīgi sniegt citus ar Lietotāju saistītus datus saistībā ar Lietotāja jautājumiem vai komentāriem.

Kā tiek izmantoti ievāktie Lietotāja personas dati.

Tīmekļa vietnes īpašnieks izmanto Lietotāja personas datus, lai nodrošinātu Tīmekļa vietnes sniegtos pakalpojumus; atbildētu uz Lietotāju komentāriem vai jautājumiem; diagnosticētu tehniska rakstura problēmas.

Kā var tikt izpausti Lietotāja personas dati.

Tīmekļa vietne nepārdod, neiznomā un nemainās ar Lietotāja personas datiem. Tīmekļa vietne var izpaust Lietotāja personas datus vienīgi: Valsts iestādēm vai citām trešajām personām atbilstoši spēkā esošajai Lielbritānijas un Eiropas Savienības likumdošanai, kā arī juridiskām vai fiziskām personām, kas reģistrējušās Tīmekļa vietnē kā pakalpojuma sniedzēji (turpmāk tekstā Pakalpojuma sniedzējs), kuras izmanto Tīmekļa vietni savu pakalpojumu sniegšanai.

Starptautiskā datu nodošana.

Personas dati, kurus Tīmekļa vietnes īpašnieks ievāc par Lietotāju, netiek nodoti valstīm kuras nav ES un EEZ dalībvalstis.

Kā tiek aizsargāti Lietotāja personas dati.

Tīmekļa vietnes īpašnieks veic atbilstošus tehniskos un organizatoriskos drošības pasākumus ar mērķi aizsargāt Lietotāja sniegtos personas datus no nejaušas, nelikumīgas vai neatļautas piekļuves un izmantošanas.

Saites uz citām tīmekļa vietnēm.

Tīmekļa vietnē var būt ietvertas saites uz Pakalpojuma sniedzēju uzturētām tīmekļa vietnēm, kuru lietošanas un privātuma noteikumi var būt atšķirīgi no šīs Tīmekļa vietnes noteikumiem. Tīmekļa vietnes īpašnieks nav atbildīgs par trešo personu tīmekļa vietņu informāciju vai noteikumiem. Pirms citu tīmekļa vietņu izmantošanas un jebkādu personas datu vai jebkuras citas informācijas sniegšanas citās tīmekļa vietnēs vai ar to starpniecību, aicinām Lietotāju iepazīties ar attiecīgajiem lietošanas noteikumiem un privātuma apliecinājumu.

Izmaiņas šajā Privātuma apliecinājumā.

Tīmekļa vietnes īpašnieks patur tiesības mainīt šo Tīmekļa vietnes lietotāju privātuma apliecinājumu jebkurā laikā. Tīmekļa vietnes lietotāju privātuma apliecinājuma izmaiņas ir spēkā ar to ievietošanas brīdi. Pēdējās redakcijas datums tiek precizēts šī dokumenta sākumā. Tīmekļa vietnes īpašnieks aicina Lietotāju regulāri pārlasīt Tīmekļa vietnes lietotāju privātuma apliecinājumu.

Lietotāja tiesības.

Lietotājam piemērojamajā likumdošanā noteiktās tiesības var ietvert tiesības piekļūt Lietotāja personas datiem, kurus apstrādā Tīmekļa vietnes īpašnieks, tiesības labot, dzēst vai bloķēt šādus personas datus, un tiesības iebilst pret noteiktu personas datu apstrādes darbību. Lai izmantotu šīs tiesības, lietotājam jāiesniedz rakstisks pieprasījums, izmantojot punktā “Kā sazināties ar Tīmekļa vietnes īpašnieku” norādīto kontaktinformāciju.

Cookie deklarācija.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.

Sīkfaili ir mazi teksta faili, ko var izmantot tīmekļa vietnēs, lai lietotāja pieredzi padarītu efektīvāku.

Likums nosaka, ka mēs varam saglabāt sīkfailus jūsu ierīcē, ja tie ir pilnīgi nepieciešams šīs vietnes darbībai. Citu veidu sīkfailiem ir nepieciešama jūsu atļauja.

Šī vietne izmanto dažādu veidu sīkdatnes. Daži sīkfaili tiek izvietoti pēc trešās puses pakalpojumiem, kas parādās mūsu lapās.

Jūs varat jebkurā laikā mainīt vai atsaukt savu piekrišanu, izmantojot mūsu tīmekļa vietnes sadaļu Sīkdatņu deklarēšana.

Konfidencialitātes politikā varat uzzināt, kas mēs esam, kā jūs varat ar mums sazināties un kā mēs apstrādājam personas datus.

Nepieciešams

Nepieciešamie sīkfaili palīdz padarīt tīmekļa vietni par izmantojamu, nodrošinot pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju un piekļuvi drošām vietām tīmekļa vietnē. Tīmekļa vietne bez šiem sīkfailiem nevar pareizi funkcionēt.

Preferences

Preference sīkfaili ļauj tīmekļa vietnei atcerēties informāciju, kas maina veidu, kā vietne darbojas vai izskatās, piemēram, ieteicamo valodu vai reģionu, kurā atrodaties.

Statistika

Statistikas sīkfaili palīdz tīmekļa vietņu īpašniekiem izprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar tīmekļa vietnēm, vācot un anonīmi pārskatot informāciju.

Mārketings

Mārketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai sekotu līdzi apmeklētājiem tīmekļa vietnēs. Nolūks ir parādīt atbilstošas reklāmas un interesē atsevišķu lietotāju, tādējādi tās ir daudz izdevīgākas izdevējiem un trešo personu reklāmdevējiem.

Neklasificēts

Neklasificētie sīkfaili ir sīkfaili, kuri atrodas klasificēšanas procesā kopā ar atsevišķiem pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem.

Kā sazināties ar Tīmekļa vietnes īpašnieku.

Komentārus vai jautājumus par šo Tīmekļa vietnes lietotāju privātuma apliecinājumu, varat iesniegt Tīmekļa vietnes īpašniekam rakstot uz e-pastu: info@webhost.lv vai uz adresi: GARMTECH LP, Suite 3087, 15 Bell street, St.Andrews, Fife, KY16 9UR, United Kingdom.